Úvod » POSTŘIKY PROTI PLÍSNÍM/ HOUBÁM » Folicur AL- 500ml/R


        

Folicur AL- 500ml/R

novinka

 

Číslo produktu: 003232
Výrobce: Bayer Gadren
Počet ks na paletě / v kartonu: 12
EAN kód: 8590322001523

Folicur AL je postřikový fungicidní přípravek k přímému použití ve formě kapaliny k aplikaci bez ředění určený pro ochranu růží, okrasných a pokojových rostlin proti houbovým chorobám, po použití dojde k potlačení choroby a zároveň se na listech vytvoří ochranný povlak.

Působení přípravku:

Přípravek Folicur AL je určen k přímému použití postřikem. Obsahuje dvě účinné látky, proto je ochrana zajištěna dvěma způsoby. Nejdříve je nemoc potlačena přímým působením účinných látek, které penetrují do listů. Následně je zabráněno novému rozvoji nemoci tím, že se vytvoří ochranný povlak na povrchu listů.

Pokyny při aplikaci:

Maximální dávka přípravku je 120 ml/m². Aplikujte max. 3x za rok. Ošetření neprovádějte za intenzivního slunečního svitu. Podle potřeby opakujte ošetření po 10-21 dnech. Aplikujte při prvních příznacích výskytu chorob. Přípravek ve formě k "přímému použití" se aplikuje ručně postřikem pomocí postřikovací trysky na láhvi do stékání z povrchu rostlin. Postřikujte důkladně listy a stonky ze vzdálenosti 15-30 cm do takové míry, aby nedocházelo ke stékání (do stékání-na listech se vytvářejí kapky). Ošetřete celou rostlinu včetně spodní strany listů.

Upozornění: Rostliny jako petúnie, pelargonie, geránia a verbeny jsou citlivé a mohou po přímém postřiku zahynout.

Balení: 500 ml

MjhmYjk4O