Úvod » OCHRANA PROTI ŠKŮDCŮM » Kouzlo Přírody bioAtak- koncentrát 25ml


        

Kouzlo Přírody bioAtak- koncentrát 25ml

 

Číslo produktu: 002121
Výrobce: AgroBio
Počet ks na paletě / v kartonu: 15
EAN kód: 8594013428149

Kouzlo Přírody bioAtak-koncentrát je přírodní insekticid (biocid) v koncentrátu k hubení mravenců, much, komárů a ovádů. Vyznačuje se téměř okamžitým účinkem, během 30 minut. Jedná se o přírodní insekticid. Je určen pro použití především do exteriérů (v interiérech v dobře větraných prostorech, a za dodržení bezpečnostních opatření).
Ideální pro použití na bio farmách. Jedná se rovněž o výborný prostředek také do stájí (hovězí dobytek, prasata, drůbež).

Použití:

  • k použití do kropící konve (hubení mravenců) - 25 ml / 0,5l vody / 5m²
  • použití do potřikovače na záda - 25 ml / 0,5 l vody / 35 m²
  • použití do rosiče - 25 ml / 0,25 l / 300 m²

Podle zvoleného způsobu aplikace je nutné přípravek rozředit s vodou. Hotový roztok aplikujte cíleným použitím na místa, v nichž se shlukují mravenci, mouchy, komáři nebo ovádi. Hubící účinek nastává během 30 minut.

Všeobecné informace:

Po aplikaci musí být zajištěno dostatečné větrání po dobu 2 hodin (především v interiérech). Nestříkejte na akrylové plochy nebo polystyren. Přípravek se dá kdykoliv odstranit vlhkým hadříkem a malým množstvím čisticího prostředku. Plochy, které nemají přijít do styku s prostředkem, jako potraviny, krmivo, napáječky a pod. musí být před aplikací zakryty.

Balení: 25 ml


 

Y2M4MWViZD