Úvod » ZVÝŠENÍ ODOLNOSTI ROSTLIN » Probiotika pro jahody a drobné ovoce WEIKI


        

Probiotika pro jahody a drobné ovoce WEIKI

novinka

 

Číslo produktu: WEI010
Výrobce: WEIKI
Hmotnost: 150 g
Balení: 100 ml
Benefity: podpora růstu, uspíší dozrávání plodů, zlepšení kondice ovoce, kvalitnější úroda
Množství zálivky: cca 100 l
Dávkování: 1x za 10 až 14 dní
Doba použitelnosti: 18 měsíců od data výroby
EAN kód: 8594199301144

100% přírodní probiotika pro jahody a drobné ovoce podpoří růst i kvetení, uspíší dozrávání plodů a zlepší celkovou kondici jahod a dalšího drobného ovoce.

Zlepší využití živin z hnojiva a posílí kořenový systém. Užitečné neboli probiotické bakterie také zvýší odolnost rostlin, urychlí jejich regeneraci a potlačí patogeny. Výsledkem bude větší kvalitnější úroda. Pro ekologické i konvenční pěstování, bez GMO, vědecky ověřené účinky.

Ocení ji například jahody, maliny, ostružiny, červený rybíz, černý rybíz, borůvky, brusinky, josta, kiwi, angrešt, rakytník, goji, fíkovník, dřín, malinoostružiny, jeřabiny, trnky a další drobné ovoce.

Návod k použití:

Vyndejte lahvičku z krabičky protřepejte a jedno víčko roztoku weiki vlijte do konvice se sedmi litry vody. Zamíchejte a hotovo. Rostliny zalijte nebo jim dopřejte probiotickou spršku přímo na listy nebo květy. Weiki nemá žádnou ochrannou lhůtu, vše můžete hned po aplikaci sníst a jen vám to prospěje.

Dávkování můžete upravit podle počasí, když je sucho, dáte víc vody, když hodně prší, stačí ředit méně. Zálivku nebo postřik opakujte asi jednou za 10 až 14 dní. Mikroorganismy totiž mají rády vlhko, jsou pak aktivnější.

1 víčko (7ml) + 7 l vody = 7 l zálivky

MDAyOT