ZÁKAZNICKÁ PODPORA

Rád Vám pomohu!

Ondřej Smetana

+420 725 936 467

obchod@zafido.cz

ZAFIDO s.r.o.

Kutnohorská 429/2
109 00 Praha 10
Česká republika

IČO 01548204
DIČ CZ01548204

 

Otevírací doba prodejny:

Po - Pá: 7:00 - 18:00
Sobota: 9:00 - 14:00
Neděle: Zavřeno

 

Kontakty

Zafido s.r.o.
Kutnohorská 429/2
109 00 Praha 10
tel: +420 725 936 467
obchod@zafido.cz
obchod@zafido.cz

Výhody a další slevy
Výhody nákupu ve velkoobchodě ZAFIDO

  

Velkoobchod zahradnických potřeb ZAFIDO je určen všem zákazníkům, kteří se věnují podnikání v našem oboru - nezáleží jestli jste drogerie, obchodní řetězec, velké zahradnictví, květinářství, správce fotbalového či golfového hřiště nebo provádíte údržby a realizace zahrad – u nás najdete vše, co potřebujete!

  

Aktuálně platné akce:

Sleva 3 % při osobním odběru a platbě v hotovosti

 

Využijte výhod nákupu ve velkoobchodě ZAFIDO:

  

Garance nejnižší ceny

Naše úzká spolupráce se všemi dodavateli Vám zákazníkům dává jedinečnou šanci využít všech cenových výhod, které jsme pro Vás vyjednali. Využijte naše nízké ceny ještě dnes.

Našli jste nějaký produkt, od konkurenční firmy za nižší cenu? Objednejte  u nás alespoň za 15 000 Kč bez DPH a my Vám u všech položek cenu dorovnáme. Máte tak jistotu, že u nás vždy nakoupíte za ty nejnižší ceny.

  

Opravdu široký výběr

V našem velkoobchodu zahradnických materiálů se snažíme pokrýt všechny profesionální oblasti tak, abyste nemuseli hledat nikde jinde. Nabízíme jak veškerá hobby balení, ta velká balení pro profesionální použití. Pokud potřebujete pomoci v orientaci v naší nabídce, kontaktujte nás telefonicky. Rádi poradíme a pomůžeme s výběrem vhodného zboží.

 

Doprava zdarma od 3000 Kč bez DPH

Zajistíme dopravu jakékoli objednávky na požadovanou adresu zdarma. Závozové dny máme několikrát týdně, jsme tedy schopni doručit zboží i druhý den od objednání. Pro volně ložené materiály a velká balení typu Big Bal je doprava řešena individuálně a nabídka dopravy zdarma se na ně nevztahuje.

  

Kamenná prodejna

Díky naší prodejně o rozloze 2000 m2 máme veškerý sortiment většinu času skladem. Zboží, o které máte zájem, Vám rádi osobně předvedeme. Svou objednávku si můžete také vyzvednout v čase, který Vám nejvíce vyhovuje.

  

Zkušený tým odborníků

Náš tým se skládá z odborníků s dlouholetou praxí i teoretickými znalostmi z oboru. Proto jsme schopni Vám poradit jak s dotazy týkajícími se použití produktů, tak doporučit vhodný sortiment k zařazení do Vašeho portfolia.

  

Jedinou podmínkou je být registrován a schválen administrátorem. Poté se stačí vždy už jen přihlásit a můžete využít všech našich výhod

Objednávky můžete provádět telefonicky 725 936 467, e-mailem obchod@zafido.cz  a nebo přímo zde na eshopu.


NjI2NT