Úvod » OCHRANA PROTI ŠKŮDCŮM » LÉTAVÝ HMYZ » Atak - Fumigator 20 g


        

Atak - Fumigator 20 g

 

Číslo produktu: 002085
Výrobce: AgroBio
Počet ks na paletě / v kartonu: 6
EAN kód: 8594013425452

Nová metoda hubení hmyzu!!

Vodou aktivovaný fumigator pro hubení hmyzu, roztočů rozptýlením suchého kouře v uzavřených prostorách (byty, kanceláře, aj.).

Tato novinka umožňuje zcela vyhubit hmyz rozptýlením suchého kouře, který se rychle rozšiřuje v ošetřovaných prostorách. Velmi jemné částečky kouře proniknou do každé škvíry a praskliny a hubí tak i dobře schovaný hmyz bez nebezpečí požáru nebo výbuchu. Tato dýmovnice má zpožděné rozptýlení aktivní složky. Kouř se začne uvolňovat několik sekund po aktivaci fumigatoru vodou. Díky tomu je použití přípravku velice bezpečné, protože umožňuje osobě provádějící fumigaci nedostat se do styku s kouřem.

Účinnost je rychlá a úplná, uvolněný kouř nezanechává na povrchu skvrny ani zbytky.

Může se používat na ošetření místností, kde jsou uloženy citlivé předměty (knihy, ...). Kouř nezanechává skvrny ani na stěnách, ošacení, textiliích apod.

Dávkování: lezoucí hmyz na 45m2/110m3, létající 100m2/250m3

Charakteristika: Jednoduché a bezpečné použití. Přípravek nezpůsobuje požár, neobsahuje hnací plyn a má zpožděné rozptýlení kouře. Vznikající suchý kouř má výbornou penetrační schopnost. Rychlý účinek a vysoká účinnost. Není mastný, nezanechává rezidua ani skvrny.

Cílové objekty:

  • Lezoucí hmyz a larvy (šváby, blechy, moli, brouci, pavouci, mravenci…)
  • Létavý hmyz a larvy (mouchy, komáři, moli, vosy, sršni, …)
  • Prachoví roztoči.

Upozornění:

  • ATAK Fumigator neúčinkuje na vajíčka škůdců (nepohyblivá stádia), proto doporučujeme aplikaci zopakovat podle vývojového stádia škůdce (tzn. v době po vylíhnutí vajíček).
  • POZOR na vysoké teploty !  Při teplotě 25 st. C a vyšší dochází ke snížení účinnosti. Doporučujeme tedy aplikaci v místostech při teplotě max. do 24 st. C.

Balení: 20 g

Tip!:

Aplikaci doporučujeme zkombinovat s přípravkem ATAK-DeltaCaps 50 CS (náhrada za K-Othrine). Suchý kouř z fumigatoru zahubí všechen lezoucí a létající hmyz, ke kterému se dostane. ATAKEM-DeltaCaps 50 CS postříkejte škvíry a rohy místností, až 3 měsíce působí dotykově na hmyz a zahubí veškerý, který mohl být zalezlý a ke kterému se proto kouř nedostal.

Mjg0Y