ZÁKAZNICKÁ PODPORA

Rád Vám pomohu!

Ondřej Smetana

+420 725 936 467

obchod@zafido.cz

Kontakty

Zafido Velkoobchod
Kutnohorská 429/2
109 00 Praha 10
tel: +420 725 936 467
obchod@zafido.cz
Ondřej Smetana
Manažer velkoobchodu

O nás
Velkoobchod zahradnických materiálů - Zafido

Společnost Zafido s.r.o. byla založena v roce 2011. Během několika posledních let se společnost stala jedním z největších dodavatelů zahradnických potřeb v České republice. V našem sortimentu naleznete více než 2 000 produktů skladem. (Travní osiva, hnojiva, substráty, postřiky, mulčovací textilie, mulčovací kůru, trávníkové koberce atp.)

 

Jsme distributor mnoha českých i světových výrobců (Agro cs, Agrobio Opava, Juta, Symbiom, Haifa, ICL - dříve Scotts, Plastia, Semo a mnoho dalších) – pro některé značky máme výhradní zastoupení pro český trh. Naše portfolio neustále rozšiřujeme, stále pro Vás zařazujeme nové a nové produkty, aby si každý z našich odběratelů v našem velkoobchodu zahradnických materiálů přišel na své a nemusel zboží shánět po různých menších dodavatelích.

 

Mezi základní myšlenky a směřování velkoobchodu patří tyto zásady – nabídnout vždy nízké nebo nejnižší velkoobchodní ceny, poskytovat zákazníkům odborný a profesionální servis, být flexibilní při řešení neobvyklých událostí – například dodání zboží v den objednání a v neposlední řadě vytvářet dlouhodobé vazby, ze kterých mají prospěch obě strany – jak my jako dodavatel taky vy v roli odběratele.

 

Mezi naše zákazníky, patří jak velké obchodní řetězce, tak specializované prodejny zahradnických potřeb, jako jsou zahradnická centra, zahradnictví, květinářství, drogerie či železářství.

 

Další hlavní skupinou zákazníků tvoří profesionálové v péči o venkovní plochy. Jedná se především o firmy provádějící realizace a údržby zahrad, a společnosti starající se o městskou a veřejnou zeleň, jelikož naše portfolio obsahuje řadu přípravků pro profesionální využití, odebírají od nás také správci golfových a fotbalových hřišť – těmto zákazníkům jsme schopni zajistit i odborné poradenství, udělat rozbor půdy či sestavit konkrétní hnojící plán na celý rok.

 

Pro nákup v našem velkoobchodu – je nutné být registrován!

Po zaregistrování v našem velkoobchodu získáte možnost nakupovat za nejnižší ceny v Praze a středních Čechách. Zároveň je pro Vás připraveno mnoho dalších výhod, jako například rozvoz zdarma, odborné poradenství, individuální přístup či možnost odebírat zboží na fakturu. Abyste se mohli stát velkoobchodním zákazníkem, stačí provést pouze registraci a mít vlastní IČO.

 

 

 

NTBhOT