ZÁKAZNICKÁ PODPORA

Rád Vám pomohu!

Ondřej Smetana

+420 725 936 467

obchod@zafido.cz

Kontakty

Zafido Velkoobchod
Kutnohorská 429/2
109 00 Praha 10
tel: +420 725 936 467
obchod@zafido.cz
Ondřej Smetana
Manažer velkoobchodu

Proč nakoupit u nás
Výhody nákupu ve velkoobchodě ZAFIDO

   

Proč jsme nejlepší partner pro velkoobchodní nákup zahradnických materiálů?

  

Zvýhodněný ceník pro firmy a živnostníky

Podnikatelé v oboru u nás nakoupí za výhodnější ceny než v běžném eshopu či obchodě. Firemní zákazníci u nás mohou využít akčních nabídek, které platí nad rámec zvýhodněných velkoobchodních cen. Kamionové odběry naceňujeme individuálně, a to mnohdy výhodněji než dokáží poskytnout přímo výrobci. 

  

Pohodlné a rychlé objednání přes eshop

Objednejte jednoduše, rychle a kdykoli přes náš eshop. Nemusíte se zdržovat psaním emailů nebo voláním. Pokud ale preferujete písemný nebo telefonický kontakt či potřebujete poradit, jsme tu pro Vás.

 

Úspory na dopravě zboží

Poskytujeme zajímavá zvýhodnění na dopravu. Objednávky nad 3000 Kč zavážíme zcela zdarma*. Při osobním vyzvednutí navíc nabízíme extra slevu 3 %.

  

Rychlé odeslání a dodání zboží

Téměř veškerý sortiment máme skladem na naší kamenné prodejně a závozové dny několikrát týdně. Vaše objednávka se k Vám tedy dostane opravdu rychle, podobně jako z běžného eshopu.

  

Možnost konzultace přes telefon či email

Potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás. Jsme tým odborníků s dlouholetou praxí i teoretickými znalostmi z oboru. Proto jsme schopni Vám poradit jak s dotazy týkajícími se použití produktů, tak doporučit vhodný sortiment k zařazení do Vašeho portfolia. Kontakty naleznete zde.

  

* Pro volně ložené materiály a velká balení typu Big Bal je doprava řešena individuálně a nabídka dopravy zdarma se na ně nevztahuje.


NGQ4ZWY4O