Úvod » TRAVNÍ OSIVA » BARENBRUG RESILIENT BLUE Sport 15 kg


        

BARENBRUG RESILIENT BLUE Sport 15 kg

 

Číslo produktu: 10030B
Výrobce: Barenbrug
Hmotnost: 15
EAN kód: 8718911074837

Resilient Blue Sport


Spojení vysoké odolnosti vůči extrémním povětrnostním podmínkám s odolností vůči zátěži.

 

Představuje ideální řešení pro plochy, které jsou vystaveny poměrně silným účinkům extrémních povětrnostních podmínek. Směs Resilient Blue Sport je například perfektní řešení pro hybridní sportoviště, kde je tráva často velmi řídká a kde je velmi vysoký provoz. Je však rovněž ideálním řešením pro trávník v místech, kde není možno zajistit přesně načasované zavlažování. 

 

Směs Resilient Blue Sport podává v rámci systému s nízkými náklady lepší výkony než standardní směsi pro sportoviště, a proto představuje nejlepší řešení pro často používaná a udržovaná hřiště, kurty či jiná sportoviště. Stručně řečeno, směs Resilient Blue je nejchytřejší řešení pro osev nových sportovišť! Tady je technologie Resilient Blue skutečně užitečná. Tato směs je však samozřejmě vhodná i na dosev existujících sportovišť. Mějte na paměti, že ve srovnání s jílkem vytrvalým vyžaduje lipnice luční trochu delší čas, aby dosáhla svého plného potenciálu.

 

Vysoká odolnost

Dobrá odolnost vůči zátěži je předpokladem pro odolné sportoviště. Všechny lipnice luční použité ve směsi Resilient Blue jsou podrobeny extrémním testům zatížení a musí dosahovat vynikajících výsledků, aby mohly být zahrnuty do technologie Resilient Blue.

 

Směs Resilient Blue navíc využívá naši velmi výkonnou technologii RPR. RPR – regenerující jílek vytrvalý, na rozdíl od běžného jílku vytrvalého, vytváří nadzemní výběžky, které zaručují bleskovou obnovu po jakémkoliv poškození. Běžný jílek vytrvalý vytvářející trsy tuto vlastnost nemá. Díky
schopnosti vytvářet tyto výběžky je RPR velmi zdatný při regeneraci. RPR navíc zaručuje velmi rychlé vzklíčení a vzcházení. Travní technologie RPR a Resilient Blue jdou ruku v ruce a vzájemně se posilují. Velmi silné a odolné spojení! Dobrá odolnost vůči zátěži je předpokladem pro odolné sportoviště. Všechny lipnice luční použité ve směsi Resilient Blue jsou podrobeny extrémním testům zatížení a musí dosahovat vynikajících výsledků, aby mohly být zahrnuty do technologie Resilient Blue. 

 

Vysoká odolnost vůči chorobám

Extrémní povětrnostní podmínky často vedou ke stresu a vysokému výskytu chorob. Odolnost směsi Resilient Blue zaručuje, že váš trávník bude méně náchylný vůči napadení houbami, díky čemuž nebude jen zelenější, ale i zdravější. To znamená, že na trávníku můžete stále hrát. Přináší to úspory nákladů na údržbu, odstraňování škod a pesticidy. Provádíme důkladný výzkum v oblasti odolnosti vůči všem běžným chorobám trav za různých podmínek, včetně stresových situací. Směs Resilient Blue je připravena čelit napadení chorob, např. chorob vyvolaných houbou Magnaporthe grisea a Magnaporthe poae.

Specifikace
Výsevní dávka: 20-25 g/m2 (10-15 g/m2 dosev )
Hloubka setí:  5-10 mm
Výška seče:   min. 12 mm
Balení:   15 kg

SLOŽENÍ:

22,5 % BARORLANDO       jílek vytrvalý

22,5 % AMIATA                   jílek vytrvalý  

25 %   BARPRIUM             jílek vytrvalý - RPR

15 %   BARSERATI            lipnice luční - YJC

7,5 %  BARIMPALA            lipnice luční - YJC

7,5 %  BARIRIS                  lipnice luční - YJC

YzlkNz