Úvod » TRAVNÍ OSIVA » PROFI » Barenbrug RPR GOLF DENSE 15 kg


    

Barenbrug RPR GOLF DENSE 15 kg

novinka

 

Číslo produktu: 10041B
Výrobce: Barenbrug
Hmotnost: 15 Kg
EAN kód: 2000000687568

Barenbrug RPR GOLF DENSE

Směs RPR může být použita už brzy na jaře a díky tomu bude Váš trávník celoročně hustý a zelený. Je velmi vhodná i pro dosev, protože na rozdíl od lipnice luční, roste tato směs velmi rychle.

Charakteristika produktu:

 • Hustší porost

  Kostřava červená vytváří hustý porost. Je to velmi jemný druh trávy, který vytváří jemný a hustý porost, který se rychle zapojí po výsevu.

 • Vysoká odolnost vůči nemocem

  Bar Intensive RPR je směs složená z tenkolistého jílku vytrvalého, kostřavy červené a kostřavy červené krátce výběžkaté, která je obohacena technologií RPR. Díky kostřavě červené zajišťuje tato silná směs hustý porost s vysokou odolností vůči chorobám.

 • Vhodná k zakládání i dosevu

  Bar Intensive RPR může být použita k výsevu již v březnu. Podíl tenkolistého jílku vytrvalého v této směsi umožňuje její použití i pro dosev trávníku. Výsledkem je rychlý přírůstek hustého porostu za velmi krátký čas.

 • Regenerace

  Směs RPR vytváří výběžky (stolony) v porostu spojující jednotlivé rostliny v přirozenou síť. Technologie RPR zajišťuje regeneraci a rychle zapojení porostu.

 • Více hracích hodin

  Jednotlivé výhonky RPR vytváří přirozenou síť, jakési pletivo, to zaručuje rychlé založení porostu. Na rozdíl od klasického jílku vytrvalého se rostliny RPR spojují s ostatními rostlinami a zároveň zakořeňují do vegetační vrstvy. Porost lépe zakořeňuje a snižuje tak riziko zbytečného poškození odpališť a fairwayí během golfové hry, to umožňuje i více hracích hodin.

 • Celoročně zelený trávník

  Vzhledem k tomu, že může být RPR použita už brzy na jaře, bude váš trávník celoročně hustý a zelený. Směs je velmi vhodná pro dosev, protože na rozdíl od lipnice luční, roste tato směs velmi rychle.

Složení:

jílek vytrvalý - RPR BARLIBRO 25%
jílek vytrvalý BARSIGNUM 25%
kostřava červená trsnatá BARCHIP 25%
kostřava červená krátce výběžkatá BARPEARL 25%

Parametry:

Výsevní dávka 20-25 g/m2
Dosev 15-20 g/m2
Hloubka setí max. 15 mm
Výška seče min. 10 mm
Balení 15 kg 600 - 1000 m2
NzIzNmEwY