Úvod » TRAVNÍ OSIVA » PROFI » Barenbrug RPR GOLF EXTREME 15 kg


        

Barenbrug RPR GOLF EXTREME 15 kg

novinka

 

Číslo produktu: 10040B
Výrobce: Barenbrug
Hmotnost: 15 Kg
EAN kód: 8718911094125

Barenbrug RPR GOLF EXTREME

Pro svoje vlastnosti je Bar Extreme RPR vhodná především pro dosev trávníku. Porost může být doséván až o tři měsíce déle než běžná travní směs pro fairwaye. Bar Extreme RPR je vhodný pro dosev, golfová hřiště umožní více hracích hodin a budou celoročně zelená.

Charakteristika produktu:

  • Velmi rychlé zapojení porostu

Kombinace technologie RPR s vysokou koncentrací tenkolistého jílku vytrvalého zajišťuje rychlé založení porostu. Tenkolistý jílek vytrvalý obsažený v Bar Extreme RPR roste mnohem rychleji než lipnice luční a ve směsi s RPR zajišťuje porost pevný jako ocel.

  • Menší výskyt lipnice roční

RPR je stejně silný jako lipnice luční, ale mnohem rychleji klíčí. Snižuje se tak riziko napadení nežádoucí lipnicí roční (Poa annua) do porostu odpališť a fairwayí. Výhodou je pak hustší trávník se silnými kořeny.

  • Vhodnější pro dosev

Kombinace kostřavy červené s lipnicí luční je obvykle užívána pro zakládání porostu. Pro dosev je primárně vhodnější Bar Extreme RPR s rychlým zapojením porostu, což je 100 % jílku vytrvalého.

  • Regenerace

Směs RPR vytváří výběžky (stolony) v porostu spojující jednotlivé rostliny v přirozenou síť. Technologie RPR zajišťuje regeneraci a rychle zapojení porostu.

  • Více hracích hodin

Jednotlivé výhonky RPR vytváří přirozenou síť, jakési pletivo, to zaručuje rychlé založení porostu. Na rozdíl od klasického jílku vytrvalého se rostliny RPR spojují s ostatními rostlinami a zároveň zakořeňují do vegetační vrstvy. Porost lépe zakořeňuje a snižuje tak riziko zbytečného poškození odpališť a fairwayí během golfové hry, to umožňuje i více hracích hodin.

Složení:

jílek vytrvalý BARSIGNUM 25%
jílek vytrvalý BAROLYMPIC 25%
jílek vytrvalý - RPR BARCLAY II 30%
jílek vytrvalý - RPR BARLIBRO 20%

Parametry:

Výsevní dávka 20-25 g/m2
Dosev 15-20 g/m2
Hloubka setí max. 15 mm
Výška seče min. 10 mm
Balení 15 kg 600 - 1000 m2
N2M2Mzc1