Úvod » TRAVNÍ OSIVA » Barenbrug SOS 1 Kg


        

Barenbrug SOS 1 Kg

Směs nové generace pro dosev a regeneraci sportovišť

 

Číslo produktu: 10024B
Výrobce: Barenbrug
EAN kód: 8718911010262

SOS je revoluční produkt s výraznou předností: extrémně rychlou klíčivostí, a to dokonce i při nízkých teplotách půdy (6ºC). To umožňuje rychlou a efektivní regeneraci porostu a prodlužuje jeho užitnou hodnotu v průběhu celého roku.

Osiva BARENBRUG doporučujeme našim zákazníkům na základě vlastních zkušeností. Nizozemská společnost BARENBRUG s více než stoletou tradici patří k světovým lídrům v oblasti produkce travních osiv. Dokonalý systém šlechtění, kontroly a pěstování je zárukou špičkové kvality prodávaných travních směsí.

Tráva od firmy BARENBRUG zdobí nejznámější fotbalová a golfová hřiště na celém světě (Manchester United, AC Milán, Ajax Amsterdam aj.). BARENBRUG byl výhradním dodavatelem travního osiva pro fotbalové mistrovství světa v Německu v roce 2006.

Travní směs je ošetřena Yellow Jacket® což je patentovaný povlak semene, obsahující přírodní materiál absorbující vodu vyrobený z kukuřičného škrobu. Tento vylepšený povlak pojme až 600násobek své hmotnosti ve vodě. Díky této úpravě je travní směs odolnější vůči přemokření i vysychání a rostlinka lépe a rychleji klíčí.

  

 

 

Výsevní dávka: 20 - 25 g/m²

Hloubka setí: 8 mm

Sečte při výšce porostu 6-8 cm, na výšku 4 cm.

Složení:

Jedná se o jílkovitou směs, která je složená ze směsi jílku vytrvalého a mnohokvětého.

 

 

MjhlNTU