Úvod » ZAHRADNÍ NÁŘADÍ A NÁČINÍ » NŮŽKY ZAHRADNICKÉ » ELEKTRICKÉ NŮŽKY » Elektrické nůžky ALPEN, komplet s 3 bateriemi a powerpackem Wildhorn 32


        

Elektrické nůžky ALPEN, komplet s 3 bateriemi a powerpackem Wildhorn 32

novinka

 

Číslo produktu: WILH32
Výrobce: ALPEN
Hmotnost: 2,5 kg
Průměr řezu: 32 mm
Výdrž baterie: 12 hodin
Čepel: Švýcarská rychlořezná ocel
Baterie: Lithium-iontové
Doba nabíjení: max 2 h na každou baterii
EAN kód: 850051573134

Spolehlivost a dobrý výkon jsou ústředními vlastnostmi našich elektrických zahradních nůžek WILDHORN 32 vyrobených ve Švýcarsku. Nezáleží na tom, jestli nůžky Wildhorn 32 používáte k intenzivnímu profesionálnímu prostříháváni, nebo k usnadnění práce u vás na zahradě, Wildhorn 32 zvládne celodenní práci a poskytne veškeré příslušenství, které potřebujete, v odolném obalu.

Kvalitní a odolnlná čepel z rychlořezné oceli navržená a vyrobená společností FELCO ©, nabízí jedinečnou ostrost i životnost. Wildhorn 32 nabízí vše, co potřebujete, prořezávací práce pro vás budou jednodušší, než jste si kdy mysleli.

Nůžky jsou totiž dodávány v prémiovém armádním kufru, který se běžně používá pro přenos zbraní a munice. Pevný kufr a měkké polstrování uvnitř poskytuji skvělou ochranu a bezpečnost při přenosu i skladování nůžek.  

Samotný nástroj Wildhorn 32 zvládá průměry střihu do 32 mm, je poctivě vyvážen a navržen. Úchop v ruce je pohodlný a tělo je opatřeno protiskluzovou vrstvou. Při držení v ruce se nepřevažují nůžky vpřed ani vzad a jejich hmotnost je i s baterií pouhých 940 g. Tyto vlastnosti oceníte Vy a vaše ruce především při déletrvající práci.

S nůžkami jsou dodávány hned 3 baterie, které dokáží pokrýt svojí energií až 12 hodin stříhání (v závislosti na náročnosti práce). K bateriím je dodávána také odpovídající nabíječka – tedy nabíječka se třemi koncovkami, aby bylo možné všechny tři baterie nabíjet současně. Ihned po zapnutí nůžek se na LCD displeji zobrazí celkový historický počet střihů, který byl s nůžkami od zakoupení proveden. Na LCD displeji dále můžete sledovat stav nabití vložené baterie a také v reálném čase sledovat počet momentálně prováděných střihů.

V kufru dále naleznete veškeré příslušenství, které jako uživatel pro kvalitní používání potřebujete. Kvalitní opasek s toulcem pro odložení nůžek. Na opasku dále naleznete pouzdro pro odložení dvou rezervních baterií, abyste měli náhradní baterie vždy při sobě (baterie jsou skutečně lehké, takže se nemusíte bát jakéhokoliv zatížení. Součástí je také servisní taška s mazacím tukem a jeho aplikátorem v podobě pumpičky, brouskem, šroubovákem a klíči… tedy také vše, co jako uživatel oceníte pro pohodlnou a snadnou údržbu nůžek Wildhorn 32. 

Progresivní střih: ostří kopíruje pohyb spouště (standardní režim při dodání)
Impulzní střih: ostří se zavírá a otevírá impulzně (aktivuje uživatel nastavením nůžek)
Plný střih 100%: hlavice se otevírá plně na průměr 32 mm 
Částečný střih 70%: pro menší průměry, šetří baterii a čas
Režim pouzdro: zamčená hlavice pro odložení do pouzdra na krátkou dobu
Automatické vypnutí: po 10 minutách nečinnosti

  

NzVjZmZk