Úvod » ZVÝŠENÍ ODOLNOSTI ROSTLIN » Probiotika pro bylinky WEIKI 250 ml


        

Probiotika pro bylinky WEIKI 250 ml

 

Číslo produktu: WEI005
Výrobce: WEIKI
Hmotnost: 0,1
Balení: 250 ml
Trvanlivost: 18 měsíců
Skladování: 2-25 °C
Vhodné pro: bazalku, rozmarýn, tymián, petržel, saturejku, oregano, šalvěj, koriandr, estragon, medvědí česnek, pažitku, kopr, mateřídoušku, libeček, mátu, konopí seté, meduňku, stévii a další bylinky
Benefity: povzbudí k růstu, vitalitě a kvetení, zlepší zdraví obranyschopnost rostlin, zpomalí nástup nemocí, zvládnutí stresu a změn prostředí
Množství zálivky: cca 250 l
EAN kód: 8594199300284

Ke zdravému růstu, odolnosti a vitalitě potřebují bylinky miliardy užitečných mikroorganismů. Podobně jako my lidé. Jenže prospěšných bakterií je většinou málo. A od toho jsou tady probiotika weiki. Pomocí laktobacilů a dalších užitečných bakterií weiki bylinky lépe zakoření, porostou a budou mít silnější a lepší vůni i chuť. Krásné výsledky uvidíte už po měsíci.

Probiotické mikroorganismy pro bylinky ještě voňavější, košatější a zdravější
Rozvoní především bazalku, rozmarýn, tymián, petržel, saturejku, oregano, šalvěj, koriandr, estragon, medvědí česnek, pažitku, kopr, mateřídoušku, libeček, mátu, konopí seté, meduňku, stévii a další bylinky.

Jak weiki pro bylinky používat?

Je to úplně jednoduché. Vyndejte lahvičku z tuby, protřepejte a jedno víčko roztoku weiki vlijte do konvice se sedmi litry vody. Zamíchejte a hotovo. Bylinky zalijte nebo jim dopřejte probiotickou spršku přímo na listy.
Dávkování můžete upravit podle počasí, když je sucho, dáte víc vody, když hodně prší, stačí ředit méně. Zálivku nebo postřik opakujte asi jednou za 10 až 14 dní.

Pro představu: Jedna lahvička probiotik pokryje spotřebu cca 10 m2 bylinkového záhonku na celou sezonu.
Viditelné výsledky se objeví už po třetí až čtvrté zálivce nebo postřiku. Bylinky budou celkově vitálnější, voňavější a chutnější.

MTM0YW