Úvod » ZVÝŠENÍ ODOLNOSTI ROSTLIN » Probiotika pro rajčata WEIKI 250 ml


        

Probiotika pro rajčata WEIKI 250 ml

 

Číslo produktu: WEI006
Výrobce: WEIKI
Hmotnost: 0,1
Balení: 250 ml
Trvanlivost: 18 měsíců
Skladování: 2-25 °C
Vhodné pro: Zlepší chuť keříkových rajčat, tyčkových rajčat, balkonových rajčat, divokých rajčat a všech dalších druhů a typů rajčat
Benefity: povzbudí k růstu, vitalitě a kvetení, zlepší zdraví obranyschopnost rajčat, zpomalí nástup nemocí, zvládnutí stresu a změn prostředí, dodávají průběžně potřebnou dávku fosforu a draslíku, posilují kořenový systém
Množství zálivky: cca 250 l
EAN kód: 8594199300291

Ke zdravému růstu, plodnosti a pohodě potřebují rajčata miliardy užitečných mikroorganismů. Podobně jako my lidé. Jenže prospěšných bakterií je většinou málo. A od toho jsou tady probiotika weiki. Pomocí laktobacilů a dalších užitečných bakterií weiki rajčata lépe zakoření, porostou a budou více plodit. Vy sklidíte větší úrodu i sladší rajčátka a rostliny budou celkově v lepší kondici. Výsledky uvidíte už po měsíci.

Voňavá, sladká, výtečná – rajčata jsou božská a my pro ně máme speciální manu. To aby byla zdravá, odolná a silná.
Zlepší chuť keříkových rajčat, tyčkových rajčat, balkonových rajčat, divokých rajčat a všech dalších druhů a typů rajčat.

Jak weiki pro rajčata používat?

Je to úplně jednoduché. Vyndejte lahvičku z tuby, protřepejte a jedno víčko roztoku weiki vlijte do konvice se sedmi litry vody. Zamíchejte a hotovo. Rostliny zalijte nebo jim dopřejte probiotickou spršku přímo na listy nebo květy.
Dávkování můžete upravit podle počasí, když je sucho, dáte víc vody, když hodně prší, stačí ředit méně. Zálivku nebo postřik opakujte asi jednou za 10 až 14 dní.

Pro představu: Jedna lahvička probiotik pokryje spotřebu třeba 12 velkých rajčatových keřů za sezonu.
Viditelné výsledky se objeví už po třetí až čtvrté zálivce nebo postřiku. Rajčata budou celkově vitálnější a v lepší kondici.

MDg0MDU