Úvod » VÁNOČNÍ ZBOŽÍ » Stojan na vánoční stromek Krinner Ultra GripXL


        

Stojan na vánoční stromek Krinner Ultra GripXL

 

Číslo produktu: DR17
Výrobce: Krinner
Hmotnost: 6 kg
Průměr stojanu: 39 cm
Nádrž na vodu: 4,5 l
Maximální výška stromu: 3 m
Maximální průměr kmene: 12 cm
EAN kód: 4011972942454

Varianty tohoto výrobku

Stojan Krinner Ultra Grip XL

Současná řada Comfort Grip byla vylepšena o nový bezpečnostní pedál. Výrazně větší nášlapná plocha zajišťuje při sešlápnutí pedálu nejlepší možnou přilnavost chodidla nebo boty. Všechny stojany na vánoční stromky KRINNER jsou vybaveny osvědčenou originální technologií s jedním lanem pro všechny druhy stromků a zaručují rovnoměrný tlak držáků na kmen stromu. Jednoduše umístěte stromek do stojanu, stiskněte nášlapný pedál a hotovo! Ať už je stromek silný, tenký nebo křivě rostlý, stojí bezpečně a vzpřímeně. Patentovaný bezpečnostní pás s mechanismem postupného otevírání navíc poskytuje dodatečnou bezpečnost a zabraňuje nechtěnému převrácení.

Díky nádobě na vodu s objemem na 4,5 l vody a ukazatelem množství budete mít vždy přehled o zavlažování stromu, stromek bude déle zelený a čerstvý.

 

Výhody:

✔ NOVINKA: Protiskluzový pedál

✔ Patentovaný bezpečnostní pás

✔ Patentovaný bezpečnostní zvonek

✔ Integrovaná nádoba na vodu

✔ Vyrobeno v Bavorsku

Parametry:

Max. Ø kmene 12 cm
Max. výška stromu 3 m
Průměr stojanu 39 cm
Nádrž na vodu 4,5 l

 

Geniální stojany na vánoční stromky od německé společnosti KRINNER jsou dlouhodobě jedničkou na trhu. Stojan Comfort Grip se od roku 2022 vyrábějí s 25% podílem recyklovaného plastu a to v regionálním výrobním závodě v Dolním Bavorsku. Místní výroba znamená, že odpadne ekologicky škodlivá přeprava těžkých olejů z Dálného východu, a zároveň zaručuje výrazně kratší a bezpečnější přepravní trasy, které zlepšují ekologickou bilanci. Rozhodnutí umístit výrobu právě sem navíc nabízí mnoha lidem z Evropy jisté pracovní místo se spravedlivou mzdou.

 

ZjYxNjQ5N